Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: Чт 18 апр, 2024 04:07



Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
 Будівельні паспорти при змінах 2022 
Автор Сообщение
новичок

Зарегистрирован: Вт 06 апр, 2021 18:22
Сообщения: 15
Сообщение Будівельні паспорти при змінах 2022
Не так просто самому отримати будівельний паспорт, бо це можливо лише при відсутньому будинку й інших господарських будівель на земельній ділянці. Хтось з форумчан можливо мав подібну проблему?
Я можу безкоштовно проконсультувати по питаннях отримання будівельних паспортів в 2022 році!

Неймовірна новина власникам котрі планують до купівлі будинки, що зводилися на підставі будівельних паспортів, там тепер на ресурсі Будівельного реєстру України можна онлайн відслідкувати електронні будівельні паспорти, що до слова з QR кодом, хоча мій андроїд 11 ще не розпізнає чомусь й 2022 році.

Однак, маючи персональні дані замовника, адреси об'єкта - перевірити в реєстрі будівельних паспортів https://e-construction.gov.ua/bud_passports чи ДІЮЧИЙ документ, поза як, при змінах містобудівної документації його можуть скасувати в односторонньому порядку посадові особи Державного архітектурно-будівельного контролю, головні інспектори!

Про всі подробиці із інсайдами: https://legalhome.com.ua/ua/informatsiia-dlia-zamovnykiv-posluh-uzakonennia/budpasport


Пн 17 янв, 2022 02:58
Профиль WWW
новичок

Зарегистрирован: Вт 06 апр, 2021 18:22
Сообщения: 15
Сообщение Re: Будівельні паспорти при змінах 2022
Яким чином проводити оформлення будівельного паспорту, що його по новій не отримувати?
Які проблеми з Державними будівельними нормами при плануванні будівництва на земельній ділянці і яким чином вирішити цю проблему?
Як змусити чиновників дотримуватися Законів й вимог порядків по видачі будівельного паспорту?
Чи дійсно потрібна нотаріальна згода сусіда або проект на будинок?
Коли можна обійтися без винесення меж земельної ділянки і де знайти посилання на онлайн отримання витягу з Державного земельного кадастру!

Цю всю інформацію Ви повністю дізнаєтесь ознайомившись із моєю статтею, якщо виникнуть питання до автора, то Ви можете поставити їх безпосередньо тут, я слідкую час від час за темами. В основному згідно рекомендацій гугл для вебмастерів, коли значно обновлятиму свій контент.


Вт 18 апр, 2023 12:03
Профиль WWW
новичок

Зарегистрирован: Вт 06 апр, 2021 18:22
Сообщения: 15
Сообщение Re: Будівельні паспорти при змінах 2022
З літа 2022 року вже не треба отримувати будівельний паспорт! Подробиці вище за адресою посилання!


Вт 18 апр, 2023 12:04
Профиль WWW
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Ответить на тему   [ Сообщений: 3 ] 

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF
Русская поддержка phpBB